Buzlu Cam Kapı

Kapılar yapı olarak genellikle menteşeli ve sürgülü olmak üzere iki çeşit imal edilmektedir. Buzlu, füme renkli, desenli veya kumlanmış olması cama özellik ve değer katacak tasarımlardır. Yanı bu özellikler müşteri taleplerine göre mentşeli veya sürme cam kapılara uygulanmaktadır ve öyle teslim edilmektedir.

Bilindiği üzere kapı kullanımı bir yerden bir yere geçmek için tasarlanmıştır, Cam kapıların bir farklı özelliği bulunduğunuz konuma göre içe yada dışa doğru 180 derece açılıp kapanan özelliğidir. Br çok ofis sahibi müşteri bu özelliğinin yanına bir de buzlu cam şeklinde talep etmektedir. Dışarıdan tam olarak iç mekanı gösteremeyen bu özelliği ile en çok tercih edilen cam kapı modellerindendir.

Firmamız cam kapı modelleri olarak; buzlu veya kumlama cam kapı, temperli cam kapı, menteşeli cam kapı, füme cam kapı, patlatma cam kapı üretimi yapmaktadır. İç mekan ve dış mekan her model kapı imalatı ve montajı için bizden fiyat almayı unutmayınız.

Buzlu temperli cam ve paslanmaz boru sistemli yana kayar kapı sistemi ile oluşturulmuş sürgülü cam kapı tamiri ve bakımı için hizmetinizdeyiz.

Tags

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Servisi
İstanbul - Kocaeli - Yalova
info@camkapitamirservisi.com
0542 841 41 63