Kumlamalı Cam Kapı

Kumlama kapılar, estetik görünümleriyle kullanım kolaylığını birleştiren dekorasyon ürünleridir. Camın üzerine işlenerek uygulanan kumlama yöntemiyle modelleme, kalıcı ve şık sonuçlar elde etmenizi sağlar. Kumlama, bakış açısını engeller ancak ışığı tam anlamıyla kesmez. Böylelikle istediğiniz her noktaya kumlanmış kapılar tercih edebilirsiniz. İstediğiniz modeli ve deseni cam kapının üzerine uygulama imkanı sunmaktadır. Ofisler ve iş yerleri için logolar, yazılar, kafeler için çeşitli figürler, evler için ise manzaralar tercih edebilirsiniz.

İstanbul Cam Kapı imalatçıları arasında en iyi kumlamalı cam kapı modelleri sunan firmamız cam üzerine desen işleme tekniklerinden kumlama ile çeşitli uygulamalar yapmaktadır.

Kumlama denilen kavram halkımız tarafından yanlış anlaşılmaktadır. Seçilen desenin cam üzerine yerleştirilip mat olması istenilen yerin aşındırılması ile elde edilir. Derin ve hafif kumlama hatta çift taraflı çalışmalarla çok çeşitli desen çalışmaları yapmaktayız.

Kumlama cam filmlerine istediğiniz deseni vererek işyerlerine ve evlerin cam yüzeylerine sınırsız dizayn alternatifleri oluşturabilirsiniz. Desen seçimi yaratıcılığınız kadar sınırsızdır. Kumlama cam filmleri camları özelleştiren film, kendi isteklerinizi ve görüşlerinizi kullanarak yaratıcılığı, fonksiyonelliği ve esnekliği kapsayan yepyeni bir dünya oluşturabilirsiniz.

Hatta istersniz firmanız logosunu camın bellii bir bölgesine kumlayabiliriz. Logonuzu veya markanızı özelleştirebilir ve değişik desenler kullanarak görünümü zenginleştirebilirsiniz. Firmamızdan kumlamalı cam modelleri için ücretsiz görüşme talep edebilirisiniz

Tags

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Servisi
İstanbul - Kocaeli - Yalova
info@camkapitamirservisi.com
0542 841 41 63