Cam Kapılarda Menteşe ve Kilit Değişimi

Ofis ve işyerlerinin cam kapılarında genellikle zamanla menteşeler yıpranır. Havanın nemi, cam kapının aldığı trafik cam kapı menteşelerini etkiler. Sizin de cam kapınızda menteşe arızaları veya kırılmalarında menteşe değişimi gerekebilir. Cam kapının menteşe yüzünden düşüp kırılmaması için ara sıra menteşe kontrolünün yapılması gerekir. İşyerinizdeki cam kapının açılıp kapanırken öne doğru eğilip eğilmediğini gözlemleyerek cam kapınızı ara sıra kontrol ediniz.

Cam Kapı Servisi işinin ehli elemanlarıyla cam kapı menteşe ve kilit değişiminde sizlere hizmete hazırdır. Hızlı servis, uygun fiyat avantajıyla cam kapı kilitleri hemen tamir edilir. Cam Kapı Kilit Tamir Servisi

Cam kapı menteşe arızalarını hafife almayın, cam kapınız düşüp kırılabilir. Ayrıca Menteşe arızaları cam kapı motorunu daha çabuk bozar. Size aha fazla maliyet çıkarmadan menteşenin değiştirilmesi gerekir. Kilit ise mekanın güvenliğini sağladığı için onunda hemen değişmesi gerekir.

İstanbul cam kapı tamir ve montaj servisi olarak kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla sunuyoruz. Cam kapı tamirinde uzman elemanlarımızla ihtiyacınıza uygun fiyat avantajlarıyla çözüm üretmekteyiz. İstanbul cam kapı servisi güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaya azami gayret gösterir. Gürsan, Birsan, Kale, Teksan, Dorma, Dortek markaların ürettiği cam kapıların tamirinde parça garantili olarak arızalarınızı giderir. Firmamız İstanbul'da tüm semtlere, uzman mobil ekiple 7 / 24 cam kapı tamiri, servisi vermektedir. Cam kapı anahtarlı kilit

Güncel cam kapı kilit fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen arayınız. Tamir servis ekibimiz İstanbul'da her semte ulaşmak için ciddi çaba sarfetmektedir.

Cam kapı kilit tamiri için 7 Gün / 24 Saat bizi arayabilirsiniz.

Tags

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Servisi
İstanbul - Kocaeli - Yalova
info@camkapitamirservisi.com
0542 841 41 63